Articles & News

استفاده از دوربین های پردازش تصویر The Imaging Source در پزشکی

محققان با استفاده از یک دوربین CCD مادون قرمز، موفق به خلق راه کاری شدند که با آن قادرند بدون استفاده از امواج زیان وار X Ray زیر پوست انسان را ببینند. در این سیستم از یک دوربین monochrome شرکت The Imaging Source مدل DMK 27AF04 به همراه یک فیلتر IR بهره برده شده است.

 پیدا نکردن رگ بیمار به منظور انجام آزمایش نه تنها برای خود دکتر آزار دهنده است بلکه برای بیمار نیز بسیار دردناک می باشد. سیستم توسعه یافته توسط محققان می تواند به پزشکان برای انجام امور مرتبط با تزریق کمک شایانی کند، بدون آنکه نیاز باشد دکتر چندین دفعه به جستجوی رگ بپردازد. یک دوربین مادون قرمز که به یک کامپیوتر متصل می باشد دست را مورد ارزیابی قرار می دهد. این دوربین قابلیت بازرسی زیرپوست انسان را داراست. با استفاده از یک نرم افزار کاربردی و اعمال فیلتر های مناسب بر روی تصویر امکان مشاهده رگ بیمار بر روی مانیتور میسر می گردد.

 

 

درباره  The Imaging Source

محصولات این شرکت طیف وسیعی از دوربین های صنعتی با رابط  USB 3.0  ، USB 2.0   ، GIGE  و FireWire   و همچنین نرم افزار های پردازش تصویر را شامل می شود . نوآوری ، کیفیت برتر و بررسی و پاسخگویی دقیق نیازمندی های کاربردهای مختلف  ، ویزگی و عامل موفقیت محصولات و خدمات شرکت می باشد.