معماری سیستم

معماری سیستم

 

سیستم های ماشین بینایی همواره نیازمند ساختاری یکپارچه هستند. متناسب با صنعت و یا کاربرد خاص مورد نیازتان، مهندسان ما در زمینه طراحی، توسعه و یا خلق یک سیستم یکپارچه ماشین بینایی شما را یاری می رسانند.

 

در راستای ایجاد یک سیستم ماشین بینایی، جواب دادن به برخی سؤالات کلیدی اطلاعات ارزشمندی را در خصوص تشکیل سیستم یکپارچه نمایان می سازد. سؤالاتی همچون:

 

·         چه میزان رزولوشن مورد نیاز است؟

 

·         چه پارامتری مورد اندازه گیری قرار می گیرد؟

 

·         دوره زمانی مورد نیاز چه میزان خواهد بود؟

 

·         اطلاعات تصویر به چه شکل پردازش می گردد؟

 

·         شرایط محیطی باید به چه شکل باشد؟

 

متناسب با اطلاعات جمع آوری شده گروه ما قادر به ایجاد یک سیستم سامانمند نرم افزاری مطلوب خواهد بود. همچنین امکان مشخص نمودن نوع تجهیزات مورد نیاز (سخت افزاری، نرم افزاری، لنز، روشنایی و ...) فراهم می گردد. و در نهایت امکان استخراج تصویر مطلوب وجود خواهد داشت.

 

تیم با تجربه و تخصصی ما چندین سیستم ماشین بینایی متفاوت را خلق و طراحی نموده است و بدین دلیل گروه ما در هر زمینه و یا چالش مرتبط با ماشین بینایی و پردازش تصویر در کنار شما خواهد بود.

 

درباره  The Imaging Source

محصولات این شرکت طیف وسیعی از دوربین های صنعتی با رابط  USB 3.0  ، USB 2.0   ، GIGE  و FireWire   و همچنین نرم افزار های پردازش تصویر را شامل می شود . نوآوری ، کیفیت برتر و بررسی و پاسخگویی دقیق نیازمندی های کاربردهای مختلف  ، ویزگی و عامل موفقیت محصولات و خدمات شرکت می باشد.